Serwis informacyjno-usługowy dla administracji

Informacje dla integratorów

Dokumentacja oraz niezbędne informacje wspierające proces integracji z rejestrem

Banki

RDR

Pliki dla instytucji prowadzących sprawy dotyczące licencji, koncesji, zezwoleń oraz wpisów do rejestrów działalności regulowanej.

Hurtownia Danych

Hurtownia danych to narzędzie, z którego oprócz zwykłych użytkowników, korzystają również podmioty integrujące się poprzez API.

Poniżej znajdziesz niezbędne instrukcje dla użytkowników Hurtowni danych CEIDG i Biznes.gov.pl.

Czy ta strona była przydatna?

Metryka

Opublikowano
Zaktualizowano
ID artykułu
004856

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.