Serwis informacyjno-usługowy dla administracji

Webinary

Bezpłatne szkolenia prowadzone na żywo, przez internet. Uczestnicy webinaru widzą prezentację, widzą i słyszą prowadzącego oraz mogą zadawać pytania i dyskutować na czacie.

Webinary

 • Nowe zadania Izb Rzemieślniczych, prezentacja sposobu wpisywania kwalifikacji zawodowych potwierdzonych dyplomem mistrza lub czeladnika w rejestrze CEIDG.
  Program
 • Firma online 2.0 – nowe narzędzia dla urzędników i przedsiębiorców /spotkanie online #2
  Program
 • Firma online 2.0 – nowe narzędzia dla urzędników i przedsiębiorców / spotkanie online!
  Program
 • Urzędniku! Pomóż skutecznie przedsiębiorcom w czasie epidemii
  Program

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: „Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu „Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.