Serwis informacyjno-usługowy dla administracji

Seminaria

Bezpłatne seminaria dedykowane wszystkim urzędnikom, którzy w codziennej pracy korzystają z CEIDG i mają kontakt z obecnymi i przyszłymi przedsiębiorcami.

Seminaria będą poruszały tematykę wykorzystania rozwiązań e-administracji (w szczególności rozwiązań Biznes.gov.pl) w pracy urzędnika w kontekście obsługi przedsiębiorcy.

Seminaria

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: „Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu „Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.