Serwis informacyjno-usługowy dla administracji

Szkolenia

Zapisz się na bezpłatne szkolenia stacjonarne i online, seminaria i webinary

Szkolenia

Bezpłatne szkolenia stacjonarne i online, realizowane w mniejszych grupach dla urzędników, którzy na co dzień wykonują zadania związane z CEIDG.

Seminaria

Bezpłatne seminaria i konferencje dedykowane wszystkim urzędnikom, którzy w codziennej pracy korzystają z CEIDG i mają kontakt z obecnymi i przyszłymi przedsiębiorcami.

Webinary

Bezpłatne szkolenia prowadzone na żywo, przez internet. Uczestnicy webinaru widzą prezentację, widzą i słyszą prowadzącego oraz mogą zadawać pytania i dyskutować na czacie.

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: „Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu „Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.