Serwis informacyjno-usługowy dla administracji

Materiały

Materiały dla urzędnika poświęcone realizacji zadań z zakresu wsparcia przedsiębiorców w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz pracy urzędnika

Instrukcje

Nowa aplikacja urzędnika

Logowanie do CEIDG

Dokumentacja techniczna Biznes.gov.pl

Hurtownia danych

e-Doręczenia

e-Administracja

  • e-Urzędnik

    Dzięki temu szkoleniu dowiesz się więcej o serwisach informacyjnych, aplikacjach elektronicznych oraz ich praktycznym wykorzystaniu w codziennej pracy.

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: „Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu „Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.