Wideoporadniki

Krótkie sfilmowane instrukcje dla użytkowników serwisu biznes.gov.pl oraz Zaplecza.

Serwis biznes.gov.pl

Poznaj serwis biznes.gov.pl

Poznaj serwis informacyjno – usługowy dla przedsiębiorcy. Zobacz wskazówki jak znaleźć ciekawe informacje i dostępne usługi. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w październiku.

Rejestracja i logowanie w serwisie biznes.gov.pl dla pracowników administracji publicznej

Nie masz jeszcze konta na biznes.gov.pl? Ten samouczek pokaże Ci, jak się zarejestrować i korzystać z zasobów biznes.gov.pl.

Rejestracja i logowanie w serwisie biznes.gov.pl dla przedsiębiorcy

Nie masz jeszcze konta na biznes.gov.pl? Ten samouczek pokaże Ci, jak się zarejestrować i korzystać z zasobów biznes.gov.pl.

Zaktualizuj dane instytucji

Zobacz ten krótki film szkoleniowy i zadbaj o kompletne i aktualne informacje o Twojej instytucji na portalu biznes.gov.pl. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w październiku.

Zaplecze

Uzupełnij dane usług realizowanych

Zadbaj o aktualność informacji o usługach realizowanych przez Twój urząd. Zobacz na filmie jak to zrobić i uzupełnić dane szczegółowe usług. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w październiku.

Stwórz opis usługi publicznej

Zobacz jak opisać usługę publiczną w taki sposób, aby użytkownik biznes.gov.pl wiedział jak załatwić swoja sprawę w urzędzie lub elektronicznie. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w listopadzie.

Sprawdź opis usługi publicznej

Zobacz jak sprawdzić przygotowany w projekcie opis usługi publicznej i dowiedz się jak przekazać swoje uwagi. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w listopadzie.

Webcasty

Zobacz jak zweryfikować opis usługi w Zapleczu

Zobacz wskazówki eksperta, które pomogą Ci sprawie zrealizować Twoje zadania na Zapleczu serwisu biznes.gov.pl. Korzystaj z zapisu wideo z warsztatu online dla pracowników instytucji centralnych. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w listopadzie.

Twoje zadania na Zapleczu serwisu biznes.gov.pl

Zobacz krótki zapis wideo z webinaru, na którym omawiano zadania pracownika instytucji realizującej w Zapleczu. Zajmie Ci to tylko kilka minut a usprawni pracę. Zaktualizowany materiał zostanie opublikowany w listopadzie.