Warsztaty on-line

Sprawdź terminy i zapisz się na warsztat

"Twoje zadania na Zapleczu serwisu biznes.gov.pl" - warsztat on-line dla pracowników instytucji centralnych

Serdecznie zapraszamy dnia 04 września 2018 r. o godzinie 10:00 do udziału w bezpłatnym warsztacie on-line, na którym omówione zostaną najważniejsze zadania pracowników instytucji centralnych w Zapleczu – panelu administracyjnym serwisu biznes.gov.pl.

Jak skorzystać?

Warsztat on-line będzie trwał około 45 minut i rozpocznie się w wybranym dniu o godzinie 10:00, nie ma ograniczeń w liczbie uczestników. Aby wziąć udział wypełnij poniższy formularz. Warsztat on-line odbędzie się przy użyciu wirtualnego pokoju. Szczegółowe informacje prześlemy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy
Cofnij zgody
Program warsztatu on-line:

 1. Jak na biznes.gov.pl zaktualizować dane instytucji? - omówimy:
  • rejestrację i logowanie
  • aktualizację danych kontaktowych instytucji
 2. Przedstawimy jak na biznes.gov.pl:
  • sprawdzić opis usługi przesłany do weryfikacji
  • przebiega proces weryfikacji i publikacji opisu usługi

Zalety warsztatu on-line:

 • jest niezależny od lokalizacji i posiadanego systemu operacyjnego
 • jest to spotkanie on-line na żywo z prowadzącym
 • nie ma potrzeby odchodzenia od biurka
 • uczestnik korzysta z narzędzia prostego w obsłudze, którego funkcje pozwalają na wymianę informacji na czacie

 

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt:

tel. 61 666 47 97


Klauzula informacyjna: W związku z pozyskaniem Pani/Pana danych osobowych informuję, że ich administratorem w ww. zakresie jest Instytut Logistyki i Magazynowania, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań. Dane osobowe zostają udzielone dobrowolnie i będą przetwarzane w celach działalności statutowej Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Równocześnie informuję Panią/Pana o prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych.