Tematy szkoleń

Wybierz interesujący Cię temat szkolenia spośród dostępnych poniżej.

Serwis Biznes.gov.pl

Rejestracja i logowanie w serwisie Biznes.gov.pl dla pracowników administracji publicznej

Nie masz jeszcze konta na Biznes.gov.pl? Ten samouczek pokaże Ci, jak się zarejestrować i korzystać z zasobów Biznes.gov.pl.

Rejestracja i logowanie w serwisie Biznes.gov.pl dla przedsiębiorcy

Nie masz jeszcze konta na Biznes.gov.pl? Ten samouczek pokaże Ci, jak się zarejestrować i korzystać z zasobów Biznes.gov.pl.

Zaktualizuj dane instytucji

Zobacz ten krótki film szkoleniowy i zadbaj o kompletne i aktualne informacje o Twojej instytucji na portalu Biznes.gov.pl.

Quiz wiedzy o serwisie Biznes.gov.pl

Użyj swojego smartfona i sprawdź swoją wiedzę o serwisie Biznes.gov.pl.

Zaplecze

Zaplecze serwisu Biznes.gov.pl - kurs fabularny

Zapoznaj się z zadaniami Instytucji Centralnych lub Realizujących w formie fabularnego kursu e-learningowego, w którym Super Urzędnik musi pokonać złego Doktora Chaosa.

Uzupełnij dane usług realizowanych

Zadbaj o aktualność informacji o usługach realizowanych przez Twój urząd. Zobacz na filmie jak to zrobić i uzupełnić dane szczegółowe usług.

Stwórz opis usługi publicznej

Zobacz jak opisać usługę publiczną w taki sposób, aby użytkownik Biznes.gov.pl wiedział jak załatwić swoja sprawę w urzędzie lub elektronicznie.

Sprawdź opis usługi publicznej

Zobacz jak sprawdzić przygotowany w projekcie opis usługi publicznej i dowiedz się jak przekazać swoje uwagi.

"Twoje zadania na Zapleczu serwisu Biznes.gov.pl" - warsztat on-line dla pracowników instytucji centralnych

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie on-line "Twoje zadania na Zapleczu serwisu Biznes.gov.pl". Warsztat ten skierowany jest dla pracowników instytucji centralnych. Sprawdź szczegóły.

e-Administracja

e-Urzędnik

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się więcej o serwisach informacyjnych, aplikacjach elektronicznych oraz ich praktycznym wykorzystaniu w codziennej pracy.

CEIDG

Działalność gospodarcza

Poznaj najważniejsze informacje na temat działalności gospodarczej w kursie e-learningowym. Sprawdź się w quizie Milionerzy.

Praca urzędnika z CEIDG

Czy potrafisz sprawnie posługiwać się Systemem Teleinformatycznym Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej ST CEIDG? Jeżeli nie, to szkolenie jest dla Ciebie!

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

Zobacz jak zarejestrować firmę drogą elektroniczną, z wykorzystaniem formularza zawierającego dane niezbędna dla CEIDG. Dowiedz się więcej!

Dyrektywa usługowa

IMI System Wymiany Informacji na Rynku Wewnętrznym

Szkolenie ma na celu wsparcie obecnych oraz nowych użytkowników systemu IMI oraz ułatwienie realizacji zadań koordynatorskich.

Dyrektywa usługowa

W szkoleniu przedstawiono zawartość wybranych aktów prawnych związanych z Punktem Kontaktowym i e-administracją.