Ścieżki szkoleniowe

Graj, zbieraj punkty i rywalizuj! Pomogą Ci w tym nasze materiały szkoleniowe.

Poznaj Zaplecze serwisu Biznes.gov.pl poprzez ścieżki szkoleniowe

Witaj w ścieżkach szkoleniowych! Mają one za zadanie przygotować Cię do pracy z Zapleczem – panelem administracyjnym serwisu Biznes.gov.pl. Za wykonane zadania otrzymasz punkty. Dokładne warunki przyznawania punktów znajdują się w opisach poszczególnych ścieżek. Aby Twoje postępy zostały zapamiętane, konieczne jest założenie konta na Biznes.gov.pl lub zalogowanie się. Jeśli będziesz mieć z tym problem zobacz film lub zapoznaj się z instrukcją.

Ścieżka szkoleniowa poziom podstawowy

Ścieżka podstawowa ma za zadanie zapoznać Cię z najważniejszymi funkcjami serwisu, zaczynając od poprawnego zarejestrowania się w serwisie. Ten krok jest automatycznie zaliczany, jeśli już jesteś zarejestrowany i zalogowany. Za oznaczone czynności w krokach otrzymasz punkty, które pozwolą Ci zdobyć odznaczenia oraz zostaną wliczone do Rankingu urzędników i urzędów - zobacz Regulamin. Ścieżka podstawowa nie jest obowiązkowa – jeśli jej zagadnienia są dla Ciebie za proste, przejdź od razu do ścieżki specjalisty. Po jej ukończeniu automatycznie otrzymasz punkty również za ścieżkę podstawową. Wejdź na ścieżkę.

Ścieżka szkoleniowa poziom specjalisty

Na ścieżce specjalisty poznasz wszystkie tajniki Zaplecza. Oprócz teorii znajdziesz tutaj zadania praktyczne do wykonania w serwisie. Jeśli będzie Ci brakowało informacji, wróć do ścieżki podstawowej, żeby wszystko sobie przypomnieć. Ukończenie ścieżki specjalisty automatycznie nalicza punkty za ścieżkę podstawową. Wejdź na ścieżkę.

Ścieżka szkoleniowa poziom eksperta

Aby zostać ekspertem, trzeba się wykazać zaangażowaniem. Punktacja na tej ścieżce jest otwarta – każdy krok możesz wykonywać wielokrotnie i za każdym razem dostaniesz kolejne punkty. Jeśli preferujesz słowo pisane podziel się z nami swoją cenną opinią i prześlij nam ją mailem, a my damy Ci za to 50 punktów. Wolisz mówić? Weź udział w naszym szkoleniu lub webinarze i opowiedz o swoich doświadczeniach z Zapleczem. Oprócz satysfakcji przyznamy Ci nagrodę w postaci 100 punktów. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z opiekunem ścieżek justyna.papiez@ilim.poznan.pl

Czy ta strona była przydatna?