Podziel się swoją opinią

Opinie od uczestników szkoleń, webinarów, warsztatów stacjonarnych i on-line.

Zaloguj się, aby dodać opinię!OPINIE INNYCH UCZESTNIKÓW:

„Zaplecze serwisu Biznes.gov.pl jest to bardzo nowoczesna i łatwa w obsłudze forma (oczywiście po odbyciu super praktycznego szkolenia przygotowującego do pracy w tym serwisie) rozwijania wizerunku miasta, gminy, instytucji, oraz podejścia ich w sposób kreatywny na potrzeby interesanta, który już w swoim własnym domu może skorzystać z elektronicznej formy składania wniosków. W dodatku jest to bardzo pomocne z ramienia urzędnika, gdyż może on dokształcić się w prosty jasny i czytelny sposób na temat, którym w danym momencie ma się zając. Kierowanie przedsiębiorców do zgłębiania i pozyskiwania informacji z serwisu Biznes.gov.pl wpływa na lepsza komunikacje w sferze zakładania firmy w serwisie CEIDG. A ponadto korzystanie z przygotowanych ścieżek szkoleniowych na Akademia.Biznes.gov.pl nie pozwala pozostawać biernym w obliczu przemian, które na bieżąco aktualizowane są przez wiele osób pracujących przy ulepszaniu programu pod względem prawnych i merytorycznym, jak również poprzez koordynatora na szczeblu danej instytucji. Szczerze polecam korzystać oferowanych dla każdego obywatela serwisów.”
Bartek R., uczestnik szkolenia we Wrocławiu, 29.03.2017


Kategoria opinii: szkolenia stacjonarne

„Szkolenie przygotowane w sposób wyczerpujący temat. Osoby prowadzące jasno i przejrzyście tłumaczyły jak "przejść"kolejne kroki w zapleczu serwisu Biznes.gov.pl. Nie było pytania,
które zostałoby bez odpowiedzi. Szkolenie przeznaczone dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Prowadzone w miłej atmosferze. Powinno być one obowiązkowe dla każdej z gmin ze względu na ważność serwisu Biznes.gov.pl.
Serdecznie polecam

Marcin Ryś, Urząd Gminy Kobiór


Kategoria opinii: quizy mobilne

„Po przyswajaniu wiedzy są ciekawą formą jej sprawdzenia. Myślę, że powinno być ich trochę więcej gdyż pozwalają dostrzec gdzie posiadamy lukę w wiedzy. Dzięki temu można pewne informacje doczytać, zobaczyć kolejny raz itp.”
Marcin Ryś, Urząd Gminy Kobiór


Kategoria opinii: warsztaty stacjonarne

„Warsztaty prowadzone w miłej atmosferze na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Przejście tej ścieżki pozwoli osobom rozpoczynającym uniknąć podstawowych błędów, osobom bardziej doświadczonym umożliwi efektywną wymianę poglądów. Bardzo duży plus za zaangażowanie prowadzących (Karolina i Celina),indywidualne podejście i chęć dyskusji z uczestnikami od pierwszej do ostatniej minuty. Przedstawioną teorię od razu można wykorzystywać w praktyce. Zdobyta i utrwalona wiedza oraz nawiązane kontakty będą podstawą do lepszej pracy w naszych instytucjach.”
Joanna Czubak-Tomicka UG Wojciechów, warsztaty 22.05.2018 r. Warszawa


Kategoria opinii: warsztaty stacjonarne

„Bardzo fajny przydatny warsztat, prowadzony w sympatycznej atmosferze. Panie prowadzące świetnie przygotowane merytorycznie, idealnie się uzupełniały, ciekawe ćwiczenia. Interaktywna forma warsztatu sprawiła, że łatwiej zapamiętać nowe wiadomości."
Uczestnik warsztatu, 19.06.2018 r. Poznań


Kategoria opinii: ścieżki szkoleniowe

„Bardzo dobrze przygotowana ścieżka szkoleniowa. Doskonała motywacja do rozwoju. Kreatywna zabawa połączona z osiąganiem kolejnych poziomów.”
Joanna Czubak-Tomicka UG Wojciechów, warsztaty 22.05.2018 r. Warszawa